Випускний вечір

Для випускників 11 класу

Тетяна Скорина

Мета: виховати глибокі почуття любові і вдячності до вчителів, шанобливе ставлення до батьків.

Оформлення:державний прапор України, повітряні кольорові кульки, кольорові стрічки, родинні фотографії, дитячі фотографії випускників, польові квіти, червона доріжка, стенд.

Музичне оформлення: Гімн України,фонограми пісень «Журавлі», «Когдауйдемсошкольного двора», «Рідна мати моя», «Вчителько моя!», «Мы в такие шагали дали», вальс Євгенія Доги.

Обладнання: мікрофон, музичний центр, комп’ютер, баян.

Хід вечора

Шкільне подвір’я святково прикрашене. Вхід до школи прикрашений різнокольоровими повітряними кульками і стрічками. З польових квітів і колосся пшениці викладена доріжка для випускників. На стенді виставка родинних та дитячих фотографій випускників.

Звучать фанфари

Виходять ведучі вечора

Ведуча: Доброговечора вам, шановні друзі! Доброго і гарного вечора! Доброго і щасливого, бо ним закінчуються шкільні роки і ним же починаються стежки в доросле життя для наших випускників. Цього свята немає в жодному календарі - воно буває лише раз в житті кожної людини.

Надходить день, коли доводиться пережити водночас і світлий сум, і біль розлуки з людьми, без яких не уявляєш свого життя, і щем від передчуття зустрічі з невідомим поки що майбутнім.

Ведучий: Увага! Зараз ми оплесками зустрінемо головних винуватців сьогоднішнього свята - випускників Яблуневої ЗОШ І – ІІІ ступенів … року! А для того, щоб стежина у доросле життя наших випускників була барвистою, квітучою і щасливою прошу батьків підійти і розстелити червону доріжку.

Підходять батьки і розстеляють доріжку

Ведуча: На всіх кінофестивалях зірки світового кіно проходять по червоній доріжці. І хоча у нас не кінофестиваль, а наші випускники не зірки світового кіно, ми запрошуємо наших шкільних зірочок на червону доріжку…

Ведучі по черзі зачитують короткі характеристики випускників і запрошують їх на свято. Учні першого класу проводять їх по червоній доріжці до парт

Ведучий: Емоційна. Запальна. Артистична. Пишається тим, що була частим гостем у кабінеті директора школи. Активна учасниця художньої самодіяльності школи. Улюблений предмет – фізика. Улюблений вчитель – Литус А.М. Любить писати вірші. У майбутньому бачить себе секретарем або бухгалтером. Зустрічайте Куліковську Катерину.

Ведуча: Головний редактор всіх шкільних газет. Має безмежне море ідей, щодо того, як зробити шкільне життя цікавим. На шкільному вечорі « Міс школа» виборола титул «Міс Ерудиція». Програма «Мінімум» - стати дипломатом. Любить кошенят. Захоплюється фантастикою. Її власна книга «Одрі Грант» друкувалась на сайті журналу «Стіна». Зустрічайте Семененко Ольгу.

Ведучий: Вона любить подорожувати. Мріє стати мандрівником. Улюблене місто - Париж. Улюблений вчитель - Гой В.О. Рекордсменка класу з пропусків школи без поважних причин. Зустрічайте Македон Марію.

Ведуча: Він часто захищав спортивну честь школи на районних змаганнях. «Пасивний активіст». Автор багатьох кумедних загадок. Не любить виділятися. Був нештатним заступником завуча школи(часто складав зміни до розкладу до змін Валентини Йосипівни). Заповітну мрію тримає в секреті. Зустрічайте Ващенка Анатолія.

Ведучий: Природа наділила її грацією кішки. Активна учасниця шкільних і районних олімпіад з усіх предметів. Має здатність різко змінювати настрій як рукавички. Активна учасниця шкільного життя. На конкурсі «Міс школа» виборола титул «Міс казка». Мріє вдало вийти заміж. Зустрічайте Раковську Ірину.

Ведуча: «Золотий голос школи». Організатор усіх класних справ. Запальна. Завжди відстоює власну думку, навіть тоді, коли вона неправильна. Перемогла на шкільному конкурсі «Міс школа». У майбутньому - адміністратор туристичного бізнесу. Має надійного особистого охоронця – собаку Жужика, який супроводжує її на всі світські прийоми. Зустрічайте Холявко Ольгу.

Ведучий: «Заслужений староста класу». Скромна. Відповідальна. За 10 років навчання в школі один раз порушила дисципліну. Безвідмовна у виконанні доручень. Мріє опанувати професію економіста і вдало вийти заміж за банкіра. Зустрічайте Тушіну Аліну.

Ведуча: Привабливий. Небагатослівний(особливо під час відповіді на уроці). На уроках сором’язливий. Однокласники кажуть, що йому можна присвоїти титул «Містер справедливість класу».зустрічайте Глушка Максима.

Ведучий: Вона на протязі 10 років навчання в школі вміло відвойовувала місце за першою партою. Побила рекорд школи із збирання автографів вчителів у класному санбюлетені. Улюблений предмет у школі – фізика. На її парту можна було поставити табличку - «Парта зразкового порядку». Зустрічайте Кривошлик Інну.

Ведуча: Енергійна, скромна дівчина. Мріє стати фотомоделлю. Улюблений предмет у школі – фізкультура. Улюблене заняття на фізкультурі - долання смуги перешкод у черевиках на високих підборах. Зустрічайте Арустамян Маргариту.

Ведучий: Спокійна, скромна дівчина. Має хороше почуття гумору. Безвідмовна у виконанні доручень. Активна учасниця художньої самодіяльності. «Заслужений тренер збірної школи з бально – спортивних танців». Має титул «Міс коса школи». Мріє, щоб її іменем назвали зірку. Зустрічайте Кононенко Лесю.

Ведуча: Відверта, відкрита дівчина. Уже студентка і просто красуня. Невичерпне джерело інформації для однокласників. Вразлива . Небайдужа до чужих проблем. В майбутньому - відомий авіаконструктор з світовим іменем. Зустрічайте Чеснішу Ірину.

Ведучий: Професійний актор шкільної сцени. Найбільш популярні п’єси за його участю – «За двома зайцями», «У неділю рано зілля шукала». Має заповітну мрію – політ на літаку інженера –авіаконструктора Чеснішої Ірини. Зустрічайте Громова Яшу.

Ведуча: Дорогі друзі, дозвольте урочистий вечір з нагоди вручення документів про освіту оголосити відкритим.

Звучить гімн України

Ведучий: Дорогі випускники! Віддзвенів несміливий голос останнього в вашому житті шкільного дзвінка. Важкий шлях довжиною в дитинство був пройдений вами з того дня, коли цей дзвінок продзвенів для вас вперше. Тож пройдіть почесним колом по шкільному подвір’ю, як випускники 20.. року.

Звучить пісня «Когда уйдем со школьного двора»,

випускники проходять почесне коло

Ведуча: А зараз дозвольте представити мені гостей нашого свята.

Ведучі представляють гостей

Ведучий: За давньою шкільною традицією в дні святкові та урочисті ми покладаємо квіти до пам’ятника загиблим воїнам та дошки пам’яті нашої випускниці Наталії Глушак.

Ведуча: Право покласти квіти до пам’ятника загиблим воїнам надається випускникам 11 класу Громову Якову та Семененко Ользі.

Ведучий: Право покласти квіти до дошки пам’яті Наталії Глушак надається випускникам 11 класу Ващенко Анатолію та Чеснішій Ірині.

Звучить мелодія пісні «Журавлі», випускники покладають квіти

Ведуча: В житті випускників нашої школи настала особлива пора. Прийшла пора дорослішати, залишивши дитинство за плечима, мріяти про майбутнє і прощатися зі школою.

Ведучий: Слово для привітання та вручення атестатів про загальну середню освіту надається директору школи Гой В.О.

Вручення атестатів

Ведуча: У народі кажуть «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель - у думках і справах учнів».

Ведучий: Слово для привітання ми хочемо надати першій вчительці - Бугаєнко Валентині Йосипівні.

Привітальне слово вчительки

Ведуча: На нашому вечорі традиційно багато гостей. Тож ми з радістю надаємо їм слово.

Привітання від гостей свята

Ведучий: Швидкоплинні, гомінкі шкільні роки! Можливо найщасливіші в житті кожного. 11 років тому вперше ви прийшли до школи. 11 разів з тих пір схилялися до шкільного порогу осінні айстри. Прошуміло над школою 11 зимових хуртовин. 11 весен буяли білим цвітом яблунь і паморочили голову п’янким запахом бузку. 11 разів кружляв над вами тополиний пух,як той вальс, що бентежить душу… Йшли роки. Ви переходили із класу в клас. Урочисті «перші» дзвінки змінювались «останніми». З кожним роком ви росли, мужніли, пізнавали світ.

Ведуча: А зараз ми запрошуємо вас до слова.

Виступ випускників

Випускник 1.Ну от і все. Останній день і мить,

Остання зустріч, погляди зріднілі.

Душа болить, сльоза в очах тремтить –

Учнівські роки в вирій відлетіли.

Випускник 2. Стараємось згорнути у клубок

Щасливі зими, осені і весни,

І в підсумок: останній наш урок,

Що ластівки із вирію принесли.

Випускник 3. Ну от і все. Це та остання мить,

Яку ніхто у гості не чекає.

До нас вона розлукою спішить

І нас усіх сьогодні розлучає.

Випускник 4. І сад лишається, і світлі класи,

Лишаються молодші школярі

Тут – вічна юність, непідвладна часу,

Дитинство вічне у шкільнім дворі.

Випускник 5. Чому ж, учителю, ти посмутнів,

Ховаєш сльози, щоб ніхто не бачив

Ти ж нас терпляче у цей день привів,

Шляхи в майбутнє зорями позначив.

Випускник 6. Така вже доля, вчителю,твоя –

Зустрітись аби згодом попрощатись, -

із серця в серце перелить добро

й учителем навіки залишатись.

Випускник 7. Ми хочем пробачення в вас попросити

За те, що не завжди хотіли вчитись,

Деколи ми пустували, бувало,

Ваші напутні слова забували.

Випускник 8.Але ви вели нас вперед крок за кроком,

З годиною кожною,кожним уроком.

І ось підросли ваші хлопці, дівчата,

Тепер нам в дорогу пора вирушати.

Випускник 9. Дорогі ви наші вчителі!

З вами нам було цікаво жити

Наш уклін вам, любі, до землі

Й ці прекрасні і яскраві квіти.

Звучить мелодія пісні «Вчителько моя»,

випускники вручають квіти вчителям.

Випускники виконують пісню на мелодію пісні «Мы в такие шагали дали»

Мы такие высоты брали

Мы такие высоты брали,

что не каждый – то и возьмет

срезы трижды мы написали

и медаль нас сегодня ждет.

Мы расстанемся на рассвете,

Но сказать вам сейчас хотим:

«За учебные наши успехи

Школу нашу благодарим»./ 2 р.

Педагоги от нас устали,

слишком много от нас хлопот

одноклассников мы раздражали,

но надеемся это пройдет.

Мы расстанемся на рассвете,

Но сказать вам сейчас хотим:

«За учебные наши успехи

Школу нашу благодарим»./ 2 р.

Ведучий: А зараз хотілося б згадати тих людей, які стояли за спинами наших випускників, підтримуючи у важкі хвилини, розв’язували з ними задачі, писали твори, проходячи повторно шкільну програму. Це – батьки. Це – близькі люди, які готували випускників до дорослого життя.

Привітання від батьків випускників

Ведуча: Шановні випускники! Підійдіть до батька! До матері! Вклоніться їм за їх турботу і ласку, вручіть їм обжинкові букети і подякуйте щиро за все.

Звучить мелодія пісні «Рідна мати моя»,

Випускники вручають квіти батькам

Випускник 1: Дорогі наші батьки! Багато років тому сталася найзнаменитіша подія у нашому житті: зустрілися двоє молодих людей. Зустрілися, щоб покохати одне одного, для того, щоб 16 чи 17 років тому міг народитися кожен із нас. Сьогодні ми молоді і красиві, дякуємо долі і вам за цю зустріч.

Випускник 2: Доки батько живий,

Доки мати жива,

Поспішайте сказати

Найрідніші слова!

Випускник 3: – Рідна мамо – живи!

- Рідний тату - живи!

Найдорожчі у світі – це ви!

Тільки ви!

Ведучий: А зараз до слова просяться наймолодші учні нашої школи – першокласники.

Виступ першокласників

1. Почекайте, почекайте,

Ви ж і нам слово надайте.

Хоч ми ще зовсім малюки,

Вас привітаєм залюбки.

2. Скажіть, невже це правда,

Що кілька років тому

Ось ці дяді й тьоті

У дитсадок пішли із дому?

3. Невже ця гарна тьотя

Бавилась ляльками.

А ці великі дяді

Сиділи над горшками?

4. Казали вчителі нам,

Що були ви славні,

І ручки з милом мили,

І кашу їли гарно.

5. Хотілося б дізнатись

Чи й досі дяді Толі

Не хочеться у ліжечко,

Як з дискотеки йде додому?

6. Чи й досі дядя Яша

Не слухає дорослих,

Усе кричить та шкодить,

Чи став слухняний хлопчик?

7. І ще скажіть нам, прошу,

Такі вже ми цікаві:

Чи правда, що ми виростем

І будем рівні з вами?

8. Сьогодні ми прийшли,

Щоб щиро вас вітати,

І успіхів та щастя,

Здоров’я побажати.

Ведуча: Шановні друзі, випускники запрошують нас на спецпроект «Супервчительсупершколи».

Випускник 1. Ось і настала наша мить. Мить, коли ми можемо сказати все з приводу останнього шкільного балу.

Випускник 2. Так, бо всі чекали цього дня з великим нетерпінням.

Випускник 1. І сьогодні, саме сьогодні ми пропонуємо шановним, вельмишановним вчителям бути разом з нами.

Випускник 2. Шановні вчителі! Ми не знаємо, що нас чекає в майбутньому, але зараз ми об’єднуємось у продюсерський центр «Останній шанс» для підготовки програми «Супервчительсупершколи».

Випускник 1. Дорогі вчителі, не розслабляйтеся і посміхайтеся!

Учні! Аплодуйте гучніше, адже ми розпочинаємо кастинг спецпроекту «Супервчительсупершколи».

Випускник 2. Для того, щоб пройти кастинг вам, шановні вчителі, слід скласти екзамен.

Випускник 1. І першими до огляду ми запрошуємо берегинь сучасного і майбутнього без яких супершкола просто неможлива.

Випускник 2. Ваші оплески адміністрації школи: Гой В.О., Бугаєнко В.Й., Скорині Т.І.

Випускник 1.Супершкола неможлива без першого уроку, а проводять його прекрасні Попелюшки.

Випускник 2. Читати і писати, малювати і клеїти - все вміють вони.

Ну просто суперпрофесіонали! Тож аплодуємо вчителям початкових класів: Ващенко О.В., Волошин Л.М., Старцевій С.І., Бугаєнко В.Й.

Випускник 1.Майбутнє супершколи просто неможливе без досконалого володіння мовою та знання шедеврів світової літератури. Тож перед нашими філологами схиляємо голови і запрошуємо на кастинг: Литус А.М., Батюк Л.І., Жиляк Л.І.

Випускник 2. А зараз ми розкриваємо найпотаємніше бажання всіх випускників. Наша школа повинна вийти на світовий рівень, порозумітися з Євросоюзом і НАТО. А ініціатором цього стане вчитель іноземної мови – Матвійчук О.П. Тож запрошуємо її на кастинг.

Випускник 1.Золоті руки школи… Їм дивуються усі. Супершкола просто неможлива без вчителя трудового навчання - Кривошеї Л.В. Ласкаво просимо на кастинг.

Випускник 2. Увага! Кастинг проходять математичні генії – Верниба Л.Н. і Нечипорук І.В. ми знаємо, що навіть комп’ютери не вічні – то зависають, то вірус підхоплюють. А вчителі математики завжди в строю.

Випускник 1. Коли на уроках хімії ми випадали в осад, то точно знали, що йде реакція. Ми уміємо відрізнити мушку Дрозофіли від слона, знаємо що річка Амазонка протікає точно не по території України. І все це завдяки вчителям хімії, біології і географії.

Випускник 2. На кастинг запрошуються Кошляк А.Й., Кононенко Н.В., Сеничак Н.О.

Випускник 1. За роки навчання в школі ми засвоїли чітко, що жгут точно накладається не на шию і палити більшість із нас кинула ще в 5 класі.І все це завдяки старанням вчителя основ здоров’я Лисенко Л.В. Запрошуємо її на кастинг.

Випускник 2.У кого і коли болів живіт, хто й чому запізнився на урок, де сьогодні батьки: на роботі чи вдома, з якої причини прогуляно урок… На всі ці питання на протязі 7 років знала відповідь наш класний керівник Ткаченко О.П.

Випускник 1.А сьогодні всі запитання їй поставимо ми. І запрошуємо на кастинг.

Випускник2. Що пюпітр – це точно не музичний інструмент, що Чайковський - це точно не естрадний співак, що баян – це точно не струнний музичний інструмент, ми дізналися завдяки вчителю музики - Крячку М.Г. А зараз запрошуємо його кастинг.

Випускник 1.Увага! Запитання для проходження кастингу.

Запитання

1. Що заміняє починаючому художнику полотно в школі?(Парта)

2. Як називається учень, який ловить метеликів під час навчання?(Сачок)

3. Документ, який підвищує працездатність і життєрадісність учня на контрольній роботі? (Шпаргалка)

4. Як називається стан спокою учня на першому уроці? (Сон)

5. В якій казці говориться про те, до чого призводить безбатьківщина? («Вовк і семеро козенят»)

6. В якій казці говориться про згубні наслідки тяги до пиття?(«СестрицяАльонушка і братик Іванушка»)

7. В якій казці герой веде постійну і наполегливу боротьбу з туніядством?(«Стрикоза і Мураха»)

8. В якій казці добре розкрита тема втягування неповнолітніх в валютні махінації?(«Золотий ключик»)

9. Що означає на шкільному жаргоні «список звинувачених та приречених»?(Класний журнал)

10. Що означає на шкільному жаргоні «протокол допиту» або «таємне стало явним»?(Табель)

Вчителі дають відповіді на запитання

Випускник 1. Що ж. ось і закінчився кастинг.

Випускник 2. Всі ви, шановні вчителі, пройшли його достойно. І це недивно. Адже саме на ваших уроках нерідко клас завмирав, і навіть шепіт стихав, коли ми слухали вас. Сиділи ми, розкривши роти, про все забувши, і в думках неслися вдаль… І сьогодні ми маємо повне право присвоїти вам всім титул «Супервчительсупершколи».

Ведучий: Дорогі випускники! Закружляйте в прощальному шкільному вальсі. І нехай він залишиться у вашій памяті назавжди.

Випускники танцюють вальс

Ведуча: Дозвольте мені урочистий вечір з нагоди вручення документів про освіту оголосити закритим.

Звучить гімн України

Кiлькiсть переглядiв: 12698

Коментарi