Перший день (02.06.2014)


Нарешті настала пора літнього віпочинку, яку всі так довго чекали, а особливо, діти. Тому вони з великою радістю та очікуваннями прийшли на відкриття табірної зміни, де на них, як і завжди, чекала цікава програма, конкурси від клоунів та різноманітні розваги.

/Files/images/SAM_2223.JPG/Files/images/SAM_2230.JPG/Files/images/SAM_2231.JPG/Files/images/SAM_2232.JPG

Також у таборі з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей провели конкурс малюнків "Моє щасливе дитинство".


/Files/images/SAM_2244.JPG/Files/images/SAM_2243.JPG/Files/images/SAM_2245.JPG

/Files/images/P6020063.JPG/Files/images/P6020065.JPG/Files/images/P6020086.JPG

Як бачимо, день видався досить насиченим та цікавим!


Другий день (03.06.2014)


Цей день у таборі було присвячено рухливим іграм та відпочинку на свіжому повітрі. Діти мали змогу досхочу поргати із своїми друзями у теніс, футбол, шахмати, побудувати піщані замки та потанцювати під веселі дитячі пісеньки.

/Files/images/SAM_2249.JPG/Files/images/SAM_2253.JPG/Files/images/SAM_2254.JPG


Третій день (04.06.2014)


Сьогодні у таборі - День Здоров'я

Як і кожен ранок, цей теж розпочався із зарядки.

/Files/images/SAM_5638.JPG

Медсестра табору розповіла багато цікавої та важливої інформації для дітей, і наголосила на тому, щоб вони завжди піклувалися про своє здоров'я, яке є найціннішим скарбом. Також всі бажаючі виміряли свій зріст та дізналися вагу свого тіла.

/Files/images/SAM_5642.JPG/Files/images/SAM_5644.JPG


Четвертий день (05.06.2014)


День юного астронома

У пришкільний табір "Яблунька" завітав планетарій. Діти дивилися фільм про планети Сонячної системи і віртуально подорожували ними.

/Files/images/SAM_5654.JPG/Files/images/SAM_5657.JPG/Files/images/SAM_5659.JPG


День п'ятий (06.06.2014)Після ранкової зарядки та сніданку діти вирушили на екскурсію до одного із жителів села Григорівка, вправного та завзятого господаря, Войтовича Анатолія Івановича, який показав дітям теплиці та розповів, як за ними доглядати, а також дозволив поласувати смачною полуницею, яку вирощує на власній ділянці.

/Files/images/Теплиця.JPG/Files/images/Ділянка з полуницею.JPG

А після екскурсії на дітей чекали змагання з човникового бігу, де всі могли показати свою спритність та, в решті-решт, отримати свої нагороди.

/Files/images/Човниковий біг 1.JPG/Files/images/Нагородження.JPG


День шостий (10.06.2014)


На дворі панує пора різнобарв'я та запашних квітів, тому у таборі було заплановано провести виставку букетів під назвою "Польова рапсодія". Учні отримали завдання підготувати букети квітів та обрати цікаві назви для них. Отож, частина дня була присвячена вихованню естетичних смаків та любові до рослинного світу.

/Files/images/SAM_2267.JPG/Files/images/SAM_2279.JPG/Files/images/SAM_5698.JPG

Але на цьому програма дня не закінчилася, адже попереду було найцікавіше. Діти почали готуватися до майбутніх туристичних походів у середній школі, а для цього їм необхідно було засвоїти ази: дізнатися як ставити палатку, як правильно збирати речі для турпоходу, як одягати спорядження та долати перешкоди.

/Files/images/SAM_2299.JPG/Files/images/SAM_5689.JPG


День сьомий (11.06.2014)День військово-патріотичного виховання

Оскільки підростає майбутня зміна воїнам Української армії, необхідно приділяти достатньо уваги військово-патріотичному вихованню. Тож впродовж сьогоднішнього дня діти вшанували пам'ять загиблих солдатів у роки Великої Вітчизняної війни,

/Files/images/SAM_5704.JPG/Files/images/SAM_5708.JPG/Files/images/SAM_5710.JPG/Files/images/SAM_5712.JPG

а також пам'ять Наталії Глушак, яка загинула в Афганістані.

/Files/images/SAM_5736.JPG

Цікавою для дітей стала гра "Зірниця", під час якої вони активно шукали учасників протилежних команд та уявляли себе справжніми розвідниками.

/Files/images/SAM_5720.JPG/Files/images/SAM_5731.JPG


День восьмий (12.06.2014)Наш край дуже мальовничий, тому гріхом було б змарнувати можливість насолодитися дивовижними квітковими пейзажами полів, що розкинулися навколо села. Побачивши таку красу, діти відчули себе героями казок про фей чи мавок, і враження ці - незабутні.

/Files/images/SAM_5753.JPG/Files/images/SAM_5746.JPG

Вони назбирали невеличкі, але дуже красиві букети польових квітів для мам, щоб підняти їм настрій. Та ця подорож була ще й цікавою та пізнавальною, адже учні дізналися з розповідей вихователів, про корисні та отруйні рослини, які ростуть навколо, почули прадавні легенди та народні повір'я.


Оскільки настали канікули і діти активно відпочивають, варто було нагадати їм і про правила дорожнього руху, яких слід дотримуватися, щоб уникнути травмування.

/Files/images/SAM_5773.JPG

А ще значну частину часу було присвячено рухливим іграм та фізичним вправам, адже серед дітей, з впевненістю можна сказати, чимало майбутніх спортсменів. І майстер-клас від Миколи Григоровича про те, як треба правильно обертати хулахуп, був дуже доречним ))).

/Files/images/SAM_5741.JPG/Files/images/SAM_5739.JPG

Як бачимо, життя у нашому таборі цікаве та різноманітне, дітям немає коли сумувати, і, навіть, на офіційному сайті Департаменту освіти і науки КОДА є стаття про табір "Яблунька"

http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/3220-robota-prishkilnogo-taboru-z-dennim-perebuvannyam-yablunka-pri-yablunevij-zosh-i-iii-stupeniv-barishivskogo-rajonu

День дев'ятий (13.06.2014)


День модних зачісок

З самого ранку у дітей був піднесений настрій, адже вони з нетерпінням чекали, коли зможуть продемонструвати свої вміння та таланти до створення неймовірних зачісок. Особливо, це стосувалося дівчаток, які підготуали багато аксесуарів та прикрас, щоб використати їх під час роботи. Але й хлопці показали, що теж можуть зробити модний "їжачок", якщо вже дуже треба.

/Files/images/SAM_5802.JPG/Files/images/SAM_5804.JPG

Коли всі перукарські роботи були виконані і оцінені, дітям, як і годиться, захотілося побігати, погратися, порухатися, адже вони завжди повні енергії та бажання розважатися.

І, завдяки, Бф «Розвиток села» за спонсорської підтримки ТОВ «Баришівська зернова компанія» для табору було придбано м'ячі для фітнесу, хулахупи, ракетки для настільного тенісу, шахи та шахмати, щоб дозвілля дітей було цікавим, захоплюючим та різноманітним, тож ДЯКУЄМО ЇМ ЗА ЦЕ.

/Files/images/SAM_5812.JPG/Files/images/SAM_5810.JPG/Files/images/SAM_5805.JPG


День десятий (16.06.2014)


В першій половині дня діти продемонстрували вміння ліпити з пластиліну різних казкових героїв, букети квітів та чудові будиночки їхньої мрії. Всі завзято працювали і ретельно обирали колір пластиліну, щоб їхній шедевр був найкращим.

Та не лише пластилін був матеріалом для будування, у пригоді став і конструктор Лего, з якого діти будували аж цілі містечка.

Відпочиваючи на свіжому повітрі учні скористалися і підсушеним сіном, щоб показати, які вони вправні і можуть використати будь-що для розваг.

/Files/images/SAM_5815.JPG

/Files/images/SAM_5817.JPG/Files/images/SAM_5821.JPG/Files/images/SAM_5825.JPGДень одинадцятий (17.06.2014)


"Яблунька" має таланти

До сьогоднішнього дня діти готувалися вже давно, адже в таборі "Яблунька" відбувся перегляд талантів. Дітвора активно обирала номери з якими вони будуть виступати з таких номінацій: співочий голос, найкращий оратор та найзапальніший танок.

Всі мали змогу показати свої здібності, таланти та вміння, а також оцінити своїх друзів та їхні виступи.

Тож день видався дуже насиченим та цікавим. Всі були задоволені переглянутим концертом!


/Files/images/SAM_5828.JPG/Files/images/SAM_5841.JPG/Files/images/SAM_5845.JPG/Files/images/SAM_5848.JPG/Files/images/SAM_5852.JPGДень дванадцятий (18.06.2014)


Поїздка до кінотеатру

Сьогодні діти побували на екскурсії у м. Березані і відвідали місцевий кінотеатр, де переглянули пригодницький мультфільм "Епік".

/Files/images/SAM_5858 - Копія.JPGДень чотирнадцятий (20.06.2014)


Закриття І табірної зміни 2014

На жаль, добігла до свого завершення І табірна зміна пришкільного табору "Яблунька". Хоча для дітей це не було сумною звісткою, адже закриття зміни завжди цікаве, наповнене неочікуваними подіями та солодкими скарбами, які ще треба відшукати.

/Files/images/SAM_5860.JPG

Цей день видався насиченим ще й тому, що учні табору взяли участь в урочистій ході, присвяченій 73-й річниці початку Великої Вітчизняної війни. Отож, з Прапором України та квітами у руках, з патріотичним настроєм разом з представниками сільської ради, а саме Сеничак Н.О та Лисенко Л.В., діти під акомпонемент Крячка М.Г. заспівали Державний Гімн біля пам'ятника загиблим воїнам.

/Files/images/SAM_5862.JPG/Files/images/SAM_5866 - Копія.JPG

Після чого на дітей чекали змагання між командами, які проходили різні станції, виконували завдання та отримували підказки, щоб найпершими знайти найбажаніший скарб - "солодке дерево".

/Files/images/SAM_5881.JPG/Files/images/SAM_5883.JPG

І, ось, нарешті, перше дерево знайдено!

/Files/images/SAM_5898.JPG

І на останок вихователі підготували для дітей ще один подарунок - приготували їм святкову кашу за найкращими туристичними традиціями.

/Files/images/SAM_5876.JPG

Ось такою була ця зміна!


День перший (23.06.2014)

Відкриття ІІ табірної зміни

ІІ зміна розпочалася зі змагання з гімнастичними обручами. Всі показували, хто на що здатний тримаючи в руках обруч, а дехто, навіть, винаходив нові способи обертання. На це все дійство було цікаво подивитися і, можливо, і самому навчитися.

Активно приймала участь у цьому і начальник табору Ткаченко О.П.

/Files/images/SAM_5908.JPG/Files/images/SAM_5911.JPG

Та не могли ж вихователі забути, що у нашій школі необхідно виховувати туристів, тому і вирішили пригадати разом з дітьми, як же правильно встановлювати туристичну палатку.

/Files/images/SAM_5906.JPG


День другий (24.06.2014)

День конкурсів та змагань

Після ранкової зарядки Оксана Петрівна оголосила дітям плани на день і повідомила, що сьогодні всі матимуть змогу прийняти участь у різних змаганнях на швидкісь, спритність та майстерність. Тому діти на марнуючи часу почали готуватися і спочатку об'єдналися у дві команди - команду "синіх" та команду "зелених", а також обрали капітанів та визначилися, хто саме та в яких конкурсах із команди прийматиме участь.

Після вирішення важливих організаційних питань власне і почалися змагання між командами, внаслідок яких перемогу отримала Дружба!

/Files/images/SAM_5916.JPG/Files/images/SAM_5932.JPG/Files/images/SAM_5946.JPG

/Files/images/SAM_5920.JPGДень третій (25.06.2014)

День подорожей

Сьогоднішній день виявився не менш цікавим від попередніх. Вихованці табору здійснили цікаву та захоплюючу подорож до історичної памятки "Розрита могила". /Files/images/SAM_5982 - Копія.JPG/Files/images/SAM_5960 - Копія.JPG/Files/images/SAM_5972.JPG
Учитель української мови та літератури Батюк Л.І. розповіла дітям історію памятки та написання вірша Т.Г.Шевченка "Розрита могила". Після цього відбувся конкурс юних читців віршів Кобзаря.

/Files/images/SAM_5963 - Копія.JPG

Також діти з вихователями віддали шану памяті воїнам, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни, відвідавши обеліск, встановлений на місці підірваних бронепоїздів.

/Files/images/SAM_5978 - Копія.JPGДень четвертий (26.06.2014)

Екскурсія до місцевого поштового відділення

/Files/images/SAM_5987 - Копія.JPG

Екскурсія до місцевого ФАПу

/Files/images/SAM_5988 - Копія.JPG/Files/images/SAM_5990 - Копія.JPG


День пятий (27.06.2014)

Екскурсія до меморіальної дошки почесної жительки села Яблуневого Малецької Софії Борисівни

Перша в районі кавалер Ордена Прапора 1935р та ордена Знак пошани 1936р. Депутат Верховної Ради УРСР

/Files/images/SAM_5993 - Копія.JPG

Екскурсія до сільської бібліотеки

/Files/images/SAM_5995 - Копія.JPG/Files/images/SAM_5997 - Копія.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 459

Коментарi

  • olaxxuv

    2017-06-25 18:21:59

    [url=http://100mg-viagracanada.com/]100mg-viagracanada.com.ankor[/url] sertralinezoloftonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/...

  • utboxezkin

    2017-06-25 18:10:23

    [url=http://100mg-viagracanada.com/]100mg-viagracanada.com.ankor[/url] sertralinezoloftonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/...